2. radostinalassa
3. leonleonovpom2
4. kvg55
5. varg1
6. wonder
7. planinitenabulgaria
8. sparotok
9. mt46
10. hadjito
11. getmans1
12. stela50
13. deathmetalverses
14. samvoin
2. katan
3. wonder
4. leonleonovpom2
5. mt46
6. bojil
7. vidima
8. dobrota
9. ambroziia
10. milena6
2. radostinalassa
3. lamb
4. vesonai
5. hadjito
6. manoelia
7. samvoin
8. bateico
9. mimogarcia
10. sekirata
Канал 2001 е позната като телевизията на врачките и познат от "Господари на ефира". Излъчваше между 2000 г. и 2005 г. В телевизията водещи са екстрасенси, ясновидци и врачки със обажданията на зрителите.
Ето програмата на канала през 2001 г.
Понеделник, 21.05
06.40 Телевизионен пазар06.55 Програмата за деня
07.00 "Данъчен консулт" с Дафина Граховска
07.30 "Утро е" - сутрешен блок
10.00 "Между днес и утре: Гените"
10.30 "Звездите спят, ние не!" (п)
11.30 "Споделете с мен" (п)
12.30 "Прескачащи времето"
13.00 "Новини с тема на деня" - директно от DW
13.30 "Театърът на Рей Бредбъри" - сериен филм, 22 епизод
14.00 "Огнени жени" - сериен филм, 2 еп. (п)
15.00 "Тура" - другата страна на звездите, с Татяна Захова
16.00 "Фенг Шуй" - предаване за древното китайско учениe
16.30 Телевизионен пазар
17.00 "Защо?" с Боян Томов
18.00 "Гадателю, кажи ми" (на живо)
18.30 "Гранично познание" (на живо)
19.00 "Огнени жени" - сериен филм, 3 еп.
20.00 "SOS" - предаване за нетрадиционна медицина с Кирил Слатински
20.30 "Живата магия"
21.00 "Театърът на Рей Бредбъри" - сериен филм, 23 епизод
21.30 "Звездите спят, ние не!" - вечерен блок с Розита Михайлова
22.30 "Стоп"- предаване за безопасност на движението
23.30 "Тази нощ" (на живо)
01.30 Програмата за следващия ден
07.10 Телевизионен пазар
07.25 Програмата за деня
07.30 "Утро е" - сутрешен блок
10.00 "Един ден в 21ви век"
10.30 "Звездите спят, ние не!" (п)
11.30 "SOS" - предаване за нетрадиционна медицина с Кирил Слатински (п)
12.00 "Магията" с Надя Христова
13.00 "Новини с тема на деня" - директно от DW
13.30 "Театърът на Рей Бредбъри" - сериен филм, 24 епизод
14.00 "Огнени жени" - сериен филм, 3 еп. (п)
15.00 "Галерия 2001" с Розалина Пепеланова (на живо)
16.00 "Един ден в 21ви век" (п)
16.30 Телевизионен пазар
17.00 "Гадателю, кажи ми" (на живо)
17.30 "Багри за здраве" с Ива Борисова (на живо)
18.00 "Гадателю, кажи ми" (на живо)
18.30 "Гранично познание" (на живо)
19.00 "Огнени жени" - сериен филм, 4 еп.
19.55 Програмата до края на вечерта
20.00 "Отвъд познатото" с маг Мариела и маг Ивайло (на живо)
20.30 "Магията отвътре" със сивия маг Емил Илиев (на живо)
21.00 "Ако вярвате…"
21.30 "Звездите спят, ние не!" - вечерен блок с Розита Михайлова
22.30 "Колелото на съдбата" с Галя Жекова
23.30 "Тази нощ" (на живо)
01.30 Програмата за следващия ден
Сряда, 23.05
07.10 Телевизионен пазар07.25 Програмата за деня
07.30 "Утро е" - сутрешен блок
10.00 "Извънреден репортаж"
10.30 "Звездите спят, ние не!" (п)
11.30 "Багри за здраве" с Ива Борисова
12.00 "Свободен прием" - здравно предаване
13.00 "Новини с тема на деня" - директно от DW
13.30 "Театърът на Рей Бредбъри" - сериен филм, 25 епизод
14.00 "Огнени жени" - сериен филм, 4 еп. (п)
15.00 "Кристалите" с Лидия Старикова (на живо)
15.55 Програмата до края на вечерта
16.00 "Гранично познание"
16.30 Телевизионен пазар
17.00 "Извънреден репортаж" (п)
17.30 "Гадателю, кажи ми" (на живо)
18.00 "SOS" - предаване за нетрадиционна медицина (на живо)
19.00 "Огнени жени" - сериен филм, 5 еп.
20.00 "Гадателю, кажи ми" (на живо)
20.30 "Питай Нели" (на живо)
21.00 "Живата магия"
21.30 "Звездите спят, ние не!" - вечерен блок с Розита Михайлова
22.30 "Споделете с мен" с Георги Бедников (на живо)
23.30 "Тази нощ" (на живо)
01.30 Програмата за следващия ден
Четвъртък, 24.05
07.10 Телевизионен пазар07.25 Програмата за деня
07.30 "Утро е" - сутрешен блок
10.00 "Съкровищата на света: Сирия - рай в пустинята"
10.30 "Звездите спят, ние не!" (п)
11.30 Произведено в 2001
12.00 "SOS" - предаване за нетрадиционна медицина (п)
13.00 "Новини с тема на деня" - директно от DW
13.30 "Театърът на Рей Бредбъри" - сериен филм, 26 епизод
14.00 "Огнени жени" - сериен филм, 5 еп. (п)
15.00 "Стоп"- предаване за безопасност на движението
16.00 "Съкровищата на света: Сирия - рай в пустинята" (п)
16.30 Телевизионен пазар
17.00 "Ако вярвате…" (на живо)
17.30 "Ако вярвате: Гадателю, кажи ми" (на живо)
18.00 "SOS" предаване за нетрадиционна медицина
19.00 "Огнени жени" - сериен филм, 6 еп.
20.00 "Прескачащи времето" (на живо)
20.30 "Магията отвътре" със сивия маг Емил Илиев (на живо)
21.00 "Театърът на Рей Бредбъри" - сериен филм, 27 епизод
21.30 "Звездите спят, ние не!" - вечерен блок с Розита Михайлова
22.30 "Майстори" - предаване за източни бойни изкуства
23.30 "Тази нощ" (на живо)
01.30 Програмата за следващия ден
Петък, 25.05
07.10 Телевизионен пазар07.25 Програмата за деня
07.30 "Утро е" - сутрешен блок
10.00 "Най- прекрасното място"
10.30 "Звездите спят, ние не!" (п)
11.30 Произведено в 2001
12.00 "SOS" - нетрадиционна медицина
13.00 "Новини с тема на деня" - директно от DW
13.30 "Театърът на Рей Бредбъри" - сериен филм, 28 епизод
14.00 "Огнени жени" - сериен филм, 6 еп. (п)
15.00 "Майстори"
16.00 "Ако вярвате…" (п)
16.30 Телевизионен пазар
17.00 "Свободен прием" - здравно предаване
18.00 "Огнени жени" - сериен филм, 7 еп.
19.00 "Провери-проветри" с Росица Алексиева (на живо)
20.00 "Огнище" - предаване за семейството с Антонина Топалова
21.00 "Защо?" с Боян Томов
22.00 "Звездите спят, ние не!" - вечерен блок с Розита Михайлова
23.00 "Лудост ли е любовта?"
23.30 "Тази нощ" (на живо)
01.30 Програмата за следващия ден
Събота, 26.05
07.40 Телевизионен пазар
07.55 Програмата за деня
08.00 "Колелото на съдбата" с Галя Жекова
09.00 "За Църквата и Държавата"
10.00 "Майстори"
11.00 "Ум робува, ум царува" с проф. Юлиан Вучков
13.00 "Чудеса" - 2 епизод
14.00 "Данъчен консулт"
14.30 "Провери-проветри" с Росица Алексиева
15.30 "Холивудски мечти"
16.30 "Проникване"
18.00 "Вечерник" - обзорно предаване
19.30 "Саундтрак"
20.30 Филмова премиера: "Домашни помощници" - комедия
22.00 "Елит" с Христо Казашки
23.00 Филмова премиера: "Любовно разследване" - игрален филм
01.00 Програмата за следващия ден
07.40 Телевизионен пазар
07.55 Програмата за деня
08.00 "Саундтрак"
09.00 "Кристалите"
10.00 "Чудеса" - 2 епизод (п)
11.00 "Любовно разследване" - игрален филм (п)
13.00 "За Църквата и Държавата" - публицистично предаване с Никола Петков
14.00 "Домашни помощници" - комедия (п)
16.00 "Кой си ти?"
17.00 "Гранично познание"
17.30 "Фенг Шуй" с Кръстьо Минев
18.00 "Магията" с Надя Христова
18.30 "Лудост ли е любовта?"
19.00 "Ум робува, ум царува" с проф. Юлиан Вучков (на живо)
21.00 Произведено в 2001
21.30 "Проникване" - публицистично предаване с Надя Христова
23.00 "Вечерник"
00.30 Програмата за следващия ден
От понеделник до петък 08.00-10.00 часа
Зрителска аудитория: предимно жени
Възрастова група: от 18 до 60 год.
Райони на повишена гледаемост според зрителски обаждания: София, Пловдив, Казанлък, Дупница, Благоевград, Стара Загора
ВЕЧЕРЕН БЛОК НА "КАНАЛ 2001" - ОТРАЖЕНИЕ НА СЪБИТИЯ ОТ ИЗМИНАЛИЯ ДЕН, ИНФОРМАЦИЯ, СПОРТНИ РЕЗУЛТАТИ И КОМЕНТАРИ, СРЕЩИ С ИНТЕРЕСНИ ЛИЧНОСТИ, ПРОГНОЗА ЗА ВРЕМЕТО И БИОПРОГНОЗА ЗА СЛЕДВАЩИЯ ДЕН, МУЗИКАЛНИ ПОЗДРАВИ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ В МОМЕНТА
От понеделник до петък 21.30-23.00 ч., в петък - 21.30-22.30 часаПовторение: понеделник - петък от 10.30 до 12.00 часа Зрителска аудитория: жени и мъже (семейно), с лек превес на мъжете - средно и висше образование.
Възрастова група: от 20 до 50 год.
90-МИН. ПРЕДАВАНЕ НА ЖИВО, В КОЕТО ГОСТУВАТ ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА БЪЛГАРСКАТА ИНТЕЛИГЕНЦИЯ, КАКВО Е ЗНАЧЕНИЕТО И МЯСТОТО НА БЪЛГАРСКАТА КУЛТУРА В НАШЕТО ОБЩЕСТВО И ДОКЪДЕ СЕ ПРОСТИРА СИЛАТА НА ТВОРЧЕСКИЯ ТАЛАНТ И ДУХ НА БЪЛГАРИНА?
Неделя - 19.00-21.00 ч. И повторение в събота от 11.00 часа
Зрителска аудитория: жени и мъже (с превес на мъжете), висше образование.
Възрастова група: от 30 до 50 год.
Райони на повишена гледаемост според зрителски обаждания: София, Пловдив, Пазарджик, Враца, Смолян, Шумен, Велико Търново, Монтана, Габрово, Хасково.
ПАТРИОТИЗЪМ, НАЦИОНАЛИЗЪМ, СВЕТОВНАТА КОНСПИРАЦИЯ, РЕЛИГИЯ И АТЕИЗЪМ - НЯКОИ ОТ ВЕЧНИТЕ ТЕМИ, ВЪЛНУВАЩИ ВСИЧКИ БЪЛГАРИ.ВОДЕЩ - НАДЯ ХРИСТОВА.
Неделя - 23.00-00.30 часа и повторение в събота от 16.30 часа
Зрителска аудитория: жени и мъже (с превес на мъжете), висше образование.
Възрастова група: от 30 до 50 год.
Райони на повишена гледаемост според зрителски обаждания: София, Пловдив, Пазарджик, Враца, Смолян, Шумен, Велико Търново.
ПРЕДАВАНЕ ЗА СЕМЕЙСТВОТО, ЧОВЕШКИТЕ ВЗАИМООТНОШЕНИЯ, ВРЪЗКАТА МЕЖДУ РОДИТЕЛИ И ДЕЦА, ЗА УРОЦИТЕ НА ЖИВОТА И НЕИЗЧЕРПАЕМИТЕ ВЪЗМОЖНОСТИ НА ЧОВЕШКИЯ ДУХ…
ВОДЕЩАТА, АНТОНИНА ТОПАЛОВА, ЩЕ ПОТЪРСИ КОМПЕТЕНТНИТЕ МНЕНИЯ НА ПСИХОЛОЗИ И ПСИХОТЕРАПЕВТИ ПО "ГОРЕЩИ" ВЪПРОСИ, СВЪРЗАНИ С ДУХОВНИТЕ ЦЕННОСТИ В НАВЕЧЕРИЕТО НА 21-ВИ ВЕК.Петък - 20.00 часа.
Повторение: неделя - 11.00 часа и вторник - 14.00 часа
Зрителска аудитория: предимно жени, основно, средно и висше образование.
Възрастова група: от 18 до 80 год.
Райони на повишена гледаемост според зрителски обаждания: от всички зони на покритие .
60-МИНУТНО ПРЕДАВАНЕ НА ЖИВО, ТЕМАТИЧНО НАСОЧЕНО КЪМ ЗДРАВНИ ПРОБЛЕМИ, КОИТО ВЪЛНУВАТ ВСЕКИ ЕДИН ОТ НАС, В ЗАВИСИМОСТ ОТ ТЕМАТА В СТУДИОТО ГОСТУВА ЛЕКАР-СПЕЦИАЛИСТ, КОЙТО ОТГОВАРЯ НА ВЪПРОСИ И ДАВА КОНКРЕТНИ СЪВЕТИ ЗА ДИАГНОСТИКА И ЛЕЧЕНИЕ. ТЕЛЕФОНЪТ В СТУДИОТО Е ОТВОРЕН ЗА ВЪПРОСИ В ЕФИР.
Вторник - 18.00-19.00 ч. и повторение на следващия ден от 12.00 ч.
Зрителска аудитория: жени и мъже поравно, средно и висше образование.
Възрастова група: от 20 до 70 год.
Райони на повишена гледаемост според зрителски обаждания: София, Пловдив, Казанлък, Дупница, Благоевград, Стара Загора, Оряхово, Свиленград, Гоце Делчев, Пазарджик, Враца, Смолян, Шумен, Велико Търново. ИНФОРМАЦИЯ ЗА МЕТОДИТЕ И ПОДХОДИТЕ ПРИ ДИАГНОСТИКАТА И ЛЕЧЕНИЕТО, КОИТО ПРЕДЛАГА АЛТЕРНАТИВНАТА МЕДИЦИНА. ВСЕ ПОВЕЧЕ ХОРА СЕ ИНТЕРЕСУВАТ ОТ НЕТРАДИЦИОННИТЕ НАЧИНИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ. ДАВА СЕ ВЪЗМОЖНОСТ ДА СЕ ВИДЯТ И РАЗЛИЧНИ (ПРОТИВОПОЛОЖНИ) ГЛЕДНИ ТОЧКИ ПО ТОЗИ ВЪПРОС.
ВОДЕЩ - АНТОНИНА ТОПАЛОВА.
Понеделник и четвъртък от 18.00 ч. и повторение на следващия ден от 12.00 ч.
Зрителска аудитория: жени и мъже поравно, средно и висше образование.
Възрастова група: от 20 до 70 год.
Райони на повишена гледаемост според зрителски обаждания: София, Пловдив, Казанлък, Дупница, Благоевград, Стара Загора, Оряхово, Свиленград, Гоце Делчев, Пазарджик, Враца, Смолян, Шумен, Велико Търново, Чирпан, Хасково, Трявна.
ОБРАЗОВАТЕЛНА ПРОГРАМА: КРИСТАЛИТЕ с Лидия Старикова
КАКВИ СВОЙСТВА ИМАТ КРИСТАЛИТЕ, КАКВО ЗНАЕМ И КАКВО НЕ ЗНАЕМ ЗА ТЯХ, КОЙ Е НАШИЯТ ЗОДИАКАЛЕН КАМЪК И ЗАЩО ТОЧНО НЕГО НИ ОПРЕДЕЛЯТ КАТО ПОДХОДЯЩ? МОГАТ ЛИ ДА ЛЕКУВАТ КАМЪНИТЕ И НОСЯТ ЛИ ТЕ СПЕЦИФИЧНА ЕНЕРГИЯ (ПОЛОЖИТЕЛНА ИЛИ ОТРИЦАТЕЛНА)?Сряда - 15.00 - 15.55 часа
МАГАЗИННО ПРЕДАВАНЕ С ОБЗОР НА ОБЩЕСТВЕНО-ПОЛИТИЧЕСКИЯ И ИКОНОМИЧЕСКИ ЖИВОТ ПРЕЗ ИЗМИНАЛАТА СЕДМИЦА И ОЦЕНКИ НА НАЙ-ЗАБЕЛЕЖИТЕЛНИТЕ ИЗЯВИ В ОБЛАСТТА НА БИЗНЕСА, КУЛТУРАТА И СПОРТА, СРЕЩИ С ИНТЕРЕСНИ ЛИЧНОСТИ В РУБРИКИТЕ "НА ТИ ИЛИ НА ВИЕ" И "ЧУДАЦИ". ПРОГНОЗИ ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА - ВАЛУТА, ВРЕМЕ И ДР. НАЙ-ДОБРОТО ОТ КУЛТУРНИТЕ СЪБИТИЯ НА ИЗМИНАЛАТА И ПРЕДСТОЯЩАТА СЕДМИЦА, ИЗБРАНО И ПРЕДСТАВЕНО ОТ ИЗКУСТВОВЕД.
ВОДЕЩ - РЕНЕТА ДЕНКОВА
Събота - 18.00-19.30 ч. и повторение в неделя от 23.00 часа
Зрителска аудитория: жени и мъже (с превес на мъжете), висше образование.
Възрастова група: от 30 до 50 год.
Райони на повишена гледаемост според зрителски обаждания: София, Пловдив, Пазарджик, Враца, Смолян, Шумен, Велико Търново.
ПЛЕМЕНИЦАТА НА ВАНГА - КРАСИМИРА СТОЯНОВА, ВЪЗОБНОВИ В "КАНАЛ 2001" СВОЕТО ПРЕДАВАНЕ, ПОСВЕТЕНО НА БЪЛГАРСКАТА ПРОРОЧИЦА. ОТ ТЕЛЕВИЗИОННИЯ ЕКРАН ЗРИТЕЛИТЕ ЩЕ ИМАТ ВЪЗМОЖНОСТ ДА СЕ СРЕЩНАТ С ПОЧИТАТЕЛИ НА ФЕНОМЕНАЛНАТА ДАРБА НА ВАНГА, С ХОРА, ПОЛУЧИЛИ ПОМОЩ ОТ НЕЯ ПО РАЗЛИЧНИ ПРОБЛЕМИ. ЗА ВАНГА ЩЕ СЕ РАЗКАЗВА ОЩЕ МНОГО, ЗАЩОТО НЕЙНИТЕ МЪДРИ СЪВЕТИ, СЪБРАНИ ЧРЕЗ РАЗЛИЧНИТЕ СЪБЕСЕДНИЦИ, МОГАТ ДА НИ ПОМОГНАТ И СЕГА, В ТРУДНОТО НИ И БУРНО ВСЕКИДНЕВИЕ, ВЪПРЕКИ ЧЕ ВАНГА ВЕЧЕ Я НЯМА.
Петък - 18.00 - 19.00 ч. и повторение в събота от 21.30 - 22.30 часа
Зрителска аудитория: жени и мъже (с превес на жените), средно и висше образование.
Възрастова група: от 30 до 50 год.
Райони на повишена гледаемост според зрителски обаждания: София, Пловдив, Пазарджик, Враца, Смолян, Шумен, Велико Търново.
ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ВСЕКИ ДА ПОЛУЧИ ПЪЛНА И ПОДРОБНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ДАНЪЧНАТА СИСТЕМА В БЪЛГАРИЯ. ЗАЩО И КАК ТРЯБВА ДА ПЛАЩАМЕ ДАНЪЦИТЕ СИ? КОНКРЕТНИ ОТГОВОРИ И СЪВЕТИ ПО ПОСТЪПИЛИ ВЪПРОСИ НА ГРАЖДАНИ. ИНТЕРВЮТА С ЕКСПЕРТИ.
ВОДЕЩ - ДАФИНА ГРАХОВСКА
Събота - 14.00 - 14.30 часа и повторение в понеделник - 7.30
Зрителска аудитория: жени и мъже поравно, висше образование, представители на малък и среден бизнес.
Възрастова група: от 30 до 60 год.
Райони на повишена гледаемост според зрителски обаждания: София, Пловдив, Казанлък, Дупница, Благоевград, Пазарджик, Враца, Смолян, Оряхово, Велико Търново, Стара Загора, , Козлодуй, Хасково. ЕДНО ПРЕДАВАНЕ ЗА МАГИЯТА, В СЪЩЕСТВУВАНЕТО НА КОЯТО МНОЗИНА НЕ ВЯРВАТ. ВОДЕЩ - НАДЯ ХРИСТОВА.
Неделя - 18.00 - 18.30 ч. и повторение в сряда от 17.00 часа
МАЙСТОРИ ПРЕДАВАНЕ ЗА ИЗТОЧНИТЕ БОЙНИ ИЗКУСТВА - ИСТОРИЯ, ТРАДИЦИИ И ПРАКТИКУВАНЕТО ИМ В БЪЛГАРИЯ. АВТОР И ВОДЕЩ НА ПРЕДАВАНЕТО Е СОНЯ СТАНЧЕВА, ПОЗНАТА НА НАШИТЕ ЗРИТЕЛИ КАТО ЕДИН ОТ ПЪРВИТЕ ЖУРНАЛИСТИ, ПОСВЕТИЛИ ЖИВОТА СИ НА ИЗТОЧНИТЕ БОЙНИ ИЗКУСТВА, В ДЪЛГОГОДИШНАТА СИ СПОРТНА КАРИЕРА КАТО РЕПУБЛИКАНСКА ШАМПИОНКА И МЕДАЛИСТКА ОТ ЕВРОПЕЙСКО И МЕЖДУНАРОДНИ ПЪРВЕНСТВА, ТЯ ПРИТЕЖАВА МАЙСТОРСКИ НОРМИ ПО ГИМНАСТИКА, СКОКОВЕ ВЪВ ВОДА И ДЖУДО, КАКТО И І-ВИ ДАН, ЗАЩИТЕН ПРИ ЯПОНСКИЯ СПЕЦИАЛИСТ ДОБАШИ САН ПРЕЗ 70-ТЕ ГОДИНИ.
Четвъртък от 23.00 часа и повторение в сряда от 16.00 часа и неделя от 15.30 часа.
Зрителска аудитория: предимно мъже, средно и висше образование.
Възрастова група: от 15 до 40 год.
Райони на повишена гледаемост според зрителски обаждания: София, Пловдив, Пазарджик, Враца, Смолян, Шумен, Велико Търново, Свиленград, Кюстендил, Ивайловград, Ботевград, Нова Загора, Сливница, Козлодуй, Хасково.
ОБРАЗОВАТЕЛНА ПРОГРАМА: ФЕНГ ШУЙ
ОБРАЗОВАТЕЛНО ПРЕДАВАНЕ С ВОДЕЩ КРЪСТЬО МИНЕВ, В КОЕТО СЕ ПРЕДСТАВЯ ДРЕВНОТО КИТАЙСКО УЧЕНИЕ ФЕНГ ШУЙ, РАЗКРИВАЩО ВРЪЗКИТЕ НА ЧОВЕКА И СРЕДАТА, КОЯТО ТОЙ ОБИТАВА И ОЩЕ МНОГО ПОЛЕЗНИ СЪВЕТИ ЗА ВАШЕТО НАСТРОЕНИЕ И БИТ.
Неделя - 17.30 - 18.00 часа и повторение в понеделник от 17.00 часаПРЕДАВАНИЯ, В КОИТО ЧРЕЗ ПРЯК ТЕЛЕФОНЕН КОНТАКТ ФЕНОМЕНИ ДОКАЗВАТ СВОИТЕ КАЧЕСТВА (ЯСНОВИДЦИ, НАРОДНИ ЛЕЧИТЕЛИ, ДИАГНОСТИЦИ, НЕТРАДИЦИОННИ МЕТОДИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ).
От понеделник до четвъртък - 18.00 - 18.30 часа и 20.00 - 20.30 часа
Зрителска аудитория: предимно жени, основно, средно и висше образование.
Възрастова група: от 18 до 80 год.
Райони на повишена гледаемост според зрителски обаждания: от всички зони на покритие .
ОБРАЗОВАТЕЛНА ПРОГРАМА: ЗА ЦЪРКВАТА И ДЪРЖАВАТА
ОБРАЗОВАТЕЛНО ПРЕДАВАНЕ С ВОДЕЩ НИКОЛА ПЕТКОВ - ПРЕДСТАВИТЕЛ НА БЪЛГАРСКАТА ПРАВОСЛАВНА ЦЪРКВА. ЗНАЕМ ЛИ ВСИЧКО ЗА СВОЯТА ВЯРА, ЗА ИСТОРИЯТА НА ХРИСТИЯНСТВОТО И РОЛЯТА МУ В ОБЩЕСТВОТО И ДЪРЖАВАТА?Неделя - 13.00 - 14.00 часа и повторение в събота - 09.00 часа. ПРЕДАВАНЕ, ОСЪЩЕСТВЯВАНО СЪВМЕСТНО С КЛУБ "МЕНСА - БЪЛГАРИЯ" И НЕГОВИТЕ ЧЛЕНОВЕ. ВОДЕЩ - РОСИЦА АЛЕКСИЕВА, ПРЕДСЕДАТЕЛ НА КЛУБА
Петък - 19.00 - 20.00 часа и повторение в събота - 14.30 - 15.30 ч.
Зрителска аудитория: жени и мъже поравно, средно и висше образование.
Възрастова група: от 14 до 40 год.
Райони на повишена гледаемост според зрителски обаждания: София, Пловдив, Казанлък, Дупница, Благоевград, Пазарджик, Смолян, Враца, Шумен, Велико Търново.
ТАЗИ НОЩ
МАГАЗИННО ПРЕДАВАНЕ, СЪВМЕСТНО С В. "НОЩЕН ТРУД", В КОЕТО СЕ СЛЕДЯТ СЪБИТИЯТА ПРЕЗ ВЕЧЕРТА И НОЩТА, ПРАВИ СЕ АНАЛИЗ НА НАЙ-ВАЖНИТЕ ТЕМИ ОТ ДЕНЯ. С АКТИВНО УЧАСТИЕ НА ЗРИТЕЛИТЕ.
ВОДЕЩ- ГЕОРГИ АТАНАСОВ
От понеделник до петък - 23.30 - 1.30 ч.
Зрителска аудитория: жени и мъже (с превес на мъжете), средно и висше образование.
"СЛАВЯНСКАТА" ЛЪЖА Е ПЛОД НА Д...
Три основни въпроса към властта в Русия ...